A gallon is 128 ounces. 128 X 15 = 1,920 ounce in the cost of $26.97.
It is what every other creature on the planet eats, so why not learn from their wisdom? When swallowing water keep these things in mind. Pour 2 cups of white vinegar into your wa
Comments